Svadobná cesta v Maroku

Letecky 7 dní   Autom

Premýšľate nad jedinečnou svadobnou cestou? Vyberte sa s nami  do Maroka.  Romantické, dýchajúce orientom a predsa nie až tak vzdialené nášmu svetu. 

Zažijete svadobnú cestu ako z Tisíc a jednej noci a ešte dlho si o nej budete doma rozprávať. Vo vašom albume budú zvečnené vašej najkrajšie chvíle v Marakéši, v luxusnom kempe, na pobreží Atlantiku či na dych vyrážajúcej Sahare. Napíšte nám a my vám pripravíme všetko na kľúč.

Informácie

V cene

  • - letenky
  • - ubytovanie so stravou
  • - transport

V cene nie je zahrnuté

  • - výlety
  • - poistenie
  • - sprievodca

Svadobná cesta má byť romantická a plná zážitkov, na ktoré budete spomínať celý život. Svadobná cesta v Maroku splní všetky vaše túžby. 

Lebo Maroko je zmesou orientálnej krásy, prírodných krás, čarovných miest a milých ľudí, ktorí vám pripravia jedinečný pobyt. 

       

Túžite po originálnej svadobnej ceste? Pripravíme vám ju aj na mieru. 

Tu je niekoľko námetov, ako by mohla vyzerať práve vaša svadobná cesta. 

Potom sa presuniete do jedinečného luxusného kempu blízko Marakéša. Luxusný kemp ponúka okrem nádherného originálneho ubytovania v bohato zariadených stanoch bazén, vynikajúce jedlá a okolie priam stvorené na romantické prechádzky v okolí.

Budete ako kočovní Nomádi, keď sa vydáte na výlet na ťavách. S turbanmi a v typickom marockom oblečení si vychutnáte trekking. Takéto fotografie sa budú vynímať vo vašom svadobnom albume.

Dva dni  v kráľovskom meste Marakéš. Ubytovanie v krásnom romantickom riade. Vaša izba bude priam symbolom lásky a nehy. Zavedieme vás do krásnych záhrad Jardine Majorelle a podvečer sa prejdete v uličkách Mediny, kde na vás čaká námestie Jamaa El Fna, palác Bahia či Badia. Zostanú zvečnené na vašich fotografiách zo svadobnej cesty.

Essaouira či Agadir môžu byť ďalšou zastávkou na vašej svadobnej ceste. Najkrajšie sú od mája do októbra. Lebo leto na pobreží Atlantického oceána ponúka oddych, piesočné pláže aj romantické zákutia.   Mesto Essaouira je zapísaná do zoznamu svetového dedičstva Unesco a poznáte ho aj z niektorých filmových trhákov.  

Od októbra do apríla vám zasa odporúčame cestu na juh Maroka.  Až na slnečnú Saharu.  

Cena pobytu je samozrejme individuálna a záleží na počte dní. Spravíme však maximum pre vašu spokojnosť.

Termíny

-

1200 €

Mám záujem

Vytvorené pre vás

Chcete dovolenku na mieru?

Nenašli ste to, čo hľadáte? Ste väčšia rodina, skupina či škola? Manažéri túžiaci po absolútnom relaxe po náročnom pracovnom období? Športovci, ktorí chcú v zime trénovať v teplejšom počasí? Nič nie je nemožné. 

Mám záujem