Originálna dovolenka v Maroku

Prečo práve my?

Nie je nič krajšie a oslobodzujúcejšie, než cestovanie. Cestovanie vás dobije novou energiou, skvelými zážitkami a vašu hladinu endorfínov vystrelí na maximum. Svet je predsa plný prekrásnych miest, ktoré by bola škoda nevidieť na vlastné oči.

A nezabudite, cestovanie nie je nikdy otázkou peňazí, ale odvahy. (Paulo Coelho)


Komplexné služby počas celej doby pobytu

Zájazdy s komplexnými službami aj malé výlety ak už ste v Maroku a chceli by ste navštíviť zaujímavé miesta

Transport

Počas celého pobytu má klient zabezpečený transport, začína už odvozom z letiska a príchodom na letisko po zájazde

Orginalita

Naše zájazdy sú originálne a navštevujeme miesta, ktoré neponúkajú iné cestovné kancelárie

Znalosť miestnych pomerov

Všetky miesta, ktoré ponúkame sú bezpečné, navštívili sme ich a našim partnerom je overená marocká cestovná kancelária

Zájazdy na mieru

Sme kreatívni a pripravíme zájazd ušitý na mieru rôznym skupinám, rodinám, športovcom, mladomanželom.

Ochrana prírody, ekológia a podpora miestnych komunít

Vyberáme ubytovanie, transport a zájazdy s ohľadom na ekológiu, podporujeme drobných lokálnych turistických podnikateľov a nepodporujeme týranie zvierat

Vytvorené pre vás

Chcete dovolenku na mieru?

Nenašli ste to, čo hľadáte? Ste väčšia rodina, skupina či škola? Manažéri túžiaci po absolútnom relaxe po náročnom pracovnom období? Športovci, ktorí chcú v zime trénovať v teplejšom počasí? Nič nie je nemožné. 

Mám záujem

Povedali o nás

Morocco dream tour stavili na originalitu. Ponúkajú nevšedné zážitky a za veľmi príjemnú cenu. Každý deň je plný zážitkov a prekvapení. Každý by to mal zažiť.

Radi spoznávame nové krajiny a ľudí. V Maroku je to veľmi pestré a farebné. Ľudia sú milí a úslužní, úžasný bol trekking na Sahare. Toto je zážitok na celý život. Chceme sa tu ešte vrátiť. Iste s Morocco dream tour.

Chodím na jógu a privítala som pobyt na Sahare s cvičením jógy. Má to iný rozmer ak cvičíte pod holým nebom, v tak krásnom prostredí. Absolútne ticho a pokoj, meditácie na veľkých dunách, to bolo očarujúce. Toto som potrebovala ako soľ. Vypnúť od celého sveta a civilizácie.

Zdravotné informácie

Maroko je bezpečná krajina po všetkých stránkach, aj zdravotnej.  Nie sú nutné žiadne zvláštne očkovania. Všetkým cestovateľom však odporúčame, aby boli zaočkovaní proti tetanu a žltačke. 


Máte otázky?

Napíšte nám

Cestovanie nie je otázkou peňazí, ale odvahy. Tak neváhajte a napíšte nám. Ak ste si nenašli zájazd presne podľa vašich predstáv, nevyhovuje vám náš termín, alebo ste skupina ľudí, ktorí túžia po originálnej dovolenke, napíšte nám. Pripravíme vám aj zájazd na mieru. Aj svadobnú cestu či rozlúčku so slobodou.