Blog

Naše cesty po Maroku sú plné zážitkov. Lebo Maroko ponúka na každom kroku niečo krásne a pre nás atraktívne. Hory, oceán, krásne dlhé piesočné pláže, miesta pre surfovanie aj pokojné leňošenie na pláži.

Ale pre tých, ktorí chcú cestovať, ponúka oveľa viac. Krásne hory, vodopády, starobylé mestá a mestečká, mediny s trhmi plnými korenia, datlí, ovocia a výrobkov od výmyslu sveta. Typické mešity a domy posiate mozaikami, marockou modrou i typicky pieskovou farbou. Kolorit dopĺňajú farebné, ručne vyrábané koberce. Tie nájdete všade, v mestách aj na dedinách. Tak ako marocký čaj a tajin.

Pre tých najzvedavejších je tu ešte Sahara, domov Nomádov a tiav. Pieskový oceán plný krás a romantických výhľadov. Tu uvidíte tie najkrajšie hviezdy a okúsite kúzlo karaván. Tie tu ostali od čias Kráľovnej zo Sáby.

Chcete vedieť viac? Čítajte naše blogy.

Vytvorené pre vás

Chcete dovolenku na mieru?

Nenašli ste to, čo hľadáte? Ste väčšia rodina, skupina či škola? Manažéri túžiaci po absolútnom relaxe po náročnom pracovnom období? Športovci, ktorí chcú v zime trénovať v teplejšom počasí? Nič nie je nemožné. 

Mám záujem